Strona główna
Oferty pracy
Mój profil
Uczelnie
Szkolenia
Wsparcie HR
Strefa pracodawcy
Pierwszy dzień w nowej
pracy dzięki pracatobie.pl


Teraz Ty znajdź pracę w swojej branży,
na stanowisku lub w swoim mieścieZnajdź ofertę pracy
Znajdź ofertę pracy


Rynek pracy i biznes

Rozwój zawodowy i osobisty


III MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ LOGISTYCZNY

 

23.01.2017 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III Międzyszkolny Turniej Logistyczny. W rywalizacji wzięły udział szkoły z czterech województw. Każdą szkołę reprezentowała  czteroosobowa drużyna, która walczyła o cenne nagrody.

Po uroczystym powitaniu uczestników, omówiono tematykę i zasady turnieju. Konkurs tradycyjnie już składał się z dwóch bloków – teoretycznego, z 40 pytaniami z jedną poprawna odpowiedzią oraz z bloku praktycznego, podczas którego uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale i umiejętnościami przydatnymi w praktyce.

Poziom trzeciej edycji turnieju  był  bardzo wysoki, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! I miejsce w III Międzyszkolnym Turnieju Logistycznym w roku szkolnym 2016/2017 zajęło Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie. Wyróżniliśmy także dwie szkoły, które zajęły kolejno II miejsce - Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu, III miejsce - Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

Uczniowie ze Strzelina wygrali atrakcyjne nagrody: wyjazd do Trójmiasta połączony ze zwiedzaniem Portów Przeładunkowych; miesiąc studiowania za darmo w MWSLiT we Wrocławiu; zestaw gadżetów oraz podręczniki branżowe dla Szkoły o wartości 500 zł.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkim szkołom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w Turnieju.

 


Współpracujemy z ...
Regulamin portalu | Kontakt | Copyright 2011 Pracatobie.pl