Strona główna
Oferty pracy
Mój profil
Uczelnie
Szkolenia
Wsparcie HR
Strefa pracodawcy
Pierwszy dzień w nowej
pracy dzięki pracatobie.pl


Teraz Ty znajdź pracę w swojej branży,
na stanowisku lub w swoim mieścieZnajdź ofertę pracy
Znajdź ofertę pracyRozwój zawodowy i osobisty


POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY Z CRANFIELD UNIVERSITY I CRANFIELD SCHOOL OF MANAGEMENT W WIELKIEJ BRYTANII!!!

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY Z CRANFIELD UNIVERSITY I CRANFIELD SCHOOL OF MANAGEMENT W WIELKIEJ BRYTANII !!!

 

3 lipca 2018 roku Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu podpisała umowę o współpracy z Cranfield University i Cranfield School of Management.

Cranfield University to jeden z najlepszych Uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, który stwarza unikalne środowisko do nauki, oferuje światowej klasy programy oraz blisko współpracuje z biznesem i przemysłem. Wszystko po to, aby przyciągnąć najlepszych wykładowców i studentów z całego świata.

Cranfield School of Management jest czołową instytucją edukacyjną na świecie w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw, co potwierdza wysoka pozycja studiów magisterskich prowadzonych na tej uczelni w rankingach:

Wysoka pozycja uczelni w rankingach daje pewność młodym ludziom, że podczas nauki zdobędą umiejętności z dziedziny zarządzania łańcuchem dostaw a także wiedzę niezbędną do rozwijania się i zostania w przyszłości  liderem w dziedzinie łańcucha dostaw.


 

Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy uczelniami, najlepsi absolwenci MWSLiTsą zwolnieni z egzaminów wstępnych i otrzymują 20% zniżki na czesne przez cały okres trwania nauki w Cranfield School of Management na kierunku Master in Logistics and Supply Chain Management. Jest to doskonała okazja do poszerzenia horyzontów i nabycia dodatkowych umiejętności mających na celu rozwój kariery zawodowej.

 


Współpracujemy z ...
Regulamin portalu | Kontakt | Copyright 2011 Pracatobie.pl