Strona główna
Oferty pracy
Mój profil
Uczelnie
Szkolenia
Wsparcie HR
Strefa pracodawcy
Pierwszy dzień w nowej
pracy dzięki pracatobie.pl


Teraz Ty znajdź pracę w swojej branży,
na stanowisku lub w swoim mieścieZnajdź ofertę pracy
Znajdź ofertę pracyRozwój zawodowy i osobisty


KARIERA IT we Wrocławiu!

Kariera IT to cykl spotkań poświęcony tematyce branży technologicznej. Już 6 października wydarzenie odbędzie się po raz kolejny, spotykamy się w Ibis Styles Wrocław (plac Konstytucji 3 Maja 3). To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, a także możliwość poznania najlepszych praktyk z rynku. W czasach, kiedy technologia staje się kluczową częścią każdego przedsiębiorstwa, rola pracowników specjalizujących się w IT nabiera jeszcze większego znaczenia.


Kariera IT daje możliwość nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami i wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji. Nasi wystawcy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników. Jeśli chcesz spotkać przedstawicieli Capgemini, Hays, Cpl Jobs, React Rangers, Atos, Core Services, SNP to nasze wydarzenie jest stworzone specjalnie dla Ciebie!

 

Dla uczestników przygotowano również wiele atrakcji. Tematyka wykładów jest bardzo rozległa, będziemy mówić między innymi o programowaniu funkcjonalnej aplikacji internetowej w React; zastosowaniu Qlik Sense; refaktoryzacji do wzorców projektowych; przemyśle 4.0; mikroserwisach; wprowadzeniu do Domain-Drived Design na przykładach; Apps vs DApps, czyli jak blockchain zmieni Twoje aplikacje; niespodziankach jakie kryją się w standardowej bibliotece Javy i jak można je wykorzystać oraz zastosowaniu Grayloga.

 

Na odwiedzających czekać będą również pokazy nowinek technologicznych (Strefa VR, nowe projekty od TK Games oraz strefa masażu)  i niespodzianki na stoiskach wystawców.
Warto wziąć ze sobą swoje CV! Jego treść będzie można przedyskutować z profesjonalnym doradcą zawodowym. Ponadto czekać będą na Was przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy z poradami z zakresu prawa pracy.

Dodatkowo, każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w konkursie! Rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów.

 

Kariera IT to targi pracy jakich jeszcze nie było! Skierowane są do specjalistów ds. IT, szczególnie zapraszamy programistów, testerów, administratorów, analityków, konsultantów i studentów ostatnich lat studiów kierunkowych.

 

Udział jest darmowy, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie --> https://careercon.pl/konferencja/kariera-it-wroclaw-06-10-2018/#register

 

Dodatkowe informacje, lista wystawców i harmonogram --> https://careercon.pl/konferencja/kariera-it-wroclaw-06-10-2018/


Współpracujemy z ...
Regulamin portalu | Kontakt | Copyright 2011 Pracatobie.pl