Strona główna
Oferty pracy
Mój profil
Uczelnie
Szkolenia
Strefa pracodawcy
Pierwszy dzień w nowej
pracy dzięki pracatobie.pl


Teraz Ty znajdź pracę w swojej branży,
na stanowisku lub w swoim mieścieZnajdź ofertę pracy

List motywacyjny


Generator Listu motywacyjnego PracaTobie.pl to zarazem proste i jednocześnie profesjonalne narzędzie do podsumowania Twoich zainteresowań i motywacji zawodowych. Wpisanie treści dotyczących Twoich preferencji zawodowych pozwoli Ci w dokładniejszy i szybszy sposób wygenerować list motywacyjny.

Dane personalne:


Imię i nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres e-mail:
Dot. ogłoszenia nr ref. ...:
Miejscowość, data:
Dane adresowe firmy:
Zwrot grzecznościowy /np. Szanowni Państwo/:

Treść:O CO CHODZI? np. W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko ...... Oferowane stanowisko wykorzysta w pełni posiadaną przeze mnie wiedzę, zdolności i umiejętności.


KIM JESTEM krótko – tylko informacje dotyczące aplikowanego stanowiska skupiające się na przygotowaniu merytorycznym np. wykształcenie, kursy itp.


CO DO TEJ PORY ROBIŁAM-EM elementy doświadczenia związane aplikowanym stanowiskiem – wyróżniamy najważniejsze bądź najbardziej spektakularne.


CO CECHUJE MOJĄ PRACĘ I MNIE JAKO PRACOWNIKA zalety i korzyści jakie wnoszę sobą do środowiska pracy.


PODSUMOWANIE ze względu na przydatność do aplikowanego stanowiska np. jestem przekonany że kwalifikacje i doświadczenie jakie posiadam pozwolą mi w pełni realizować zadania np. konsultanta ds. Jakości......


GOTOWOŚĆ np. Mam nadzieję, że wzbudziłam Państwa zainteresowanie moją osobą. Na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiem na spotkaniu w wyznaczonym przez Państwa terminie.


Szablon Listu motywacyjnego
Współpracujemy z ...
Regulamin portalu | Kontakt | Copyright 2011 Pracatobie.pl