Strona główna
Uczelnie
Szkolenia
Wsparcie HR
Pierwszy dzień w nowej
pracy dzięki pracatobie.pl


Teraz Ty znajdź pracę w swojej branży,
na stanowisku lub w swoim mieścieZnajdź ofertę pracy

Profesjonalny kreator listu motywacyjnego

Stworzenie poprawnego, czytelnego CV często decyduje o tym, czy w ogóle zostaniemy zaproszeni na rozmowę o pracę. Wiele firm rekrutację zaczyna od oceny przesłanych dokumentów – zdobycie słabej noty natychmiast dyskwalifikuje. Równie istotny jest list motywacyjny – właśnie dlatego proponujemy generator, dzięki któremu w łatwy i jasny sposób można zebrać wszystkie najważniejsze informacje. Czego dowiadujemy się z tego dokumentu? To spersonalizowana forma kontaktu z potencjalnym pracodawcą – tu można poinformować, skąd zna się ofertę, wyjaśnić, dlaczego interesuje nas to stanowisko i wskazać, które elementy naszego doświadczenia czy charakteru mogą przydać się w pracy. Kreator listu motywacyjnego ułatwia połączenie tych informacji w logiczną całość. Ogranicza on możliwość popełnienia błędów, np. przeoczenia niezwykle ważnej części lub pozbawienia tekstu czytelnej budowy.

Dane personalne:


Imię i nazwisko:
Adres:
Telefon:
Data urodzenia:
Adres e-mail:
Dot. ogłoszenia nr ref. ...:
Miejscowość, data:
Dane adresowe firmy:
Zwrot grzecznościowy /np. Szanowni Państwo/:

Treść:O CO CHODZI? np. W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko ...... Oferowane stanowisko wykorzysta w pełni posiadaną przeze mnie wiedzę, zdolności i umiejętności.


KIM JESTEM krótko – tylko informacje dotyczące aplikowanego stanowiska skupiające się na przygotowaniu merytorycznym np. wykształcenie, kursy itp.


CO DO TEJ PORY ROBIŁAM-EM elementy doświadczenia związane aplikowanym stanowiskiem – wyróżniamy najważniejsze bądź najbardziej spektakularne.


CO CECHUJE MOJĄ PRACĘ I MNIE JAKO PRACOWNIKA zalety i korzyści jakie wnoszę sobą do środowiska pracy.


PODSUMOWANIE ze względu na przydatność do aplikowanego stanowiska np. jestem przekonany że kwalifikacje i doświadczenie jakie posiadam pozwolą mi w pełni realizować zadania np. konsultanta ds. Jakości......


GOTOWOŚĆ np. Mam nadzieję, że wzbudziłam Państwa zainteresowanie moją osobą. Na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiem na spotkaniu w wyznaczonym przez Państwa terminie.


Szablon Listu motywacyjnego
Pokaż swój profesjonalizm

Nie licz na szczęście. Zaufaj generatorowi, dzięki któremu Twój list motywacyjny będzie prezentował wysoką jakość. Dzięki temu kreatorowi nie zapomnisz o żadnej informacji, nie będziesz też musiał prosić nikogo o pomoc. To proste, ale profesjonalne narzędzie, które wspiera osoby szukające pracy. Listy motywacyjne to idealna okazja, by opowiedzieć o sobie w bardziej swobodnej, indywidualnej formie. W CV przekazujemy proste informacje – w liście mamy szansę je skomentować i zwrócić uwagę na najważniejsze. Generator umożliwia nam także przekazanie czegoś więcej. Jeśli są jakieś informacje, których z różnych powodów nie umieściliśmy w CV (np. miejsca pracy luźno związane z daną branżą) – to okazja, by poinformować pracodawcę, że robiliśmy więcej, niż wynika to z CV.
Współpracujemy z ...
Regulamin portalu | Kontakt | Copyright 2011 Pracatobie.pl