Strona główna
Uczelnie
Szkolenia
Wsparcie HR
Pierwszy dzień w nowej
pracy dzięki pracatobie.pl


Teraz Ty znajdź pracę w swojej branży,
na stanowisku lub w swoim mieścieZnajdź ofertę pracy
Znajdź ofertę pracy


Rynek pracy i biznes

Rozwój zawodowy i osobisty


KOLEJNY SUKCES STUDENTÓW MWSLIT!

Studenci MWSLiT we Wrocławiu Joanna Gattner-Bilska, Aleksander Biernacki, Przemysław Kiedos, Paweł Ryżanowski, jedyni z Polski i z Europy którzy zakwalifikowali się do prestiżowego i liczącego się na całym świecie konkursu General Motors / Wayne State Supply Chain Case, dostali się aż do finałów. Prezentacja przed zarządem General Motors  zdobyła bardzo wysokie IV miejsce - GRATULUJEMY!

W konkursie wzięło udział 25 uczelni, w tym 3 spoza USA- Polska, Chiny i Meksyk. Konkurs w całości sponsorowany był przez General Motors.

Udział w  konkursie  to  przede wszystkim olbrzymia szansa i świetna okazja dla studentów MWSLiT oraz uczelni do zapoznania się z projektami innych uczelni z całego świata, wymiany doświadczeń, prezentacji własnych osiągnięć, pomysłów, które ponownie zostały docenione i tak wysoko ocenione, a także dostrzeżone na arenie międzynarodowej – z czego jesteśmy bardzo dumni.

Studenci wraz  z opiekunem dr Marcinem Pawęska oprócz udziału  w samym konkursie w pierwszych dniach wizyty mieli okazję bliższego poznania miasta Detroit znanego na całym świecie „zagłębia” przemysłu motoryzacyjnego oraz zwiedzenia Wayne State University, Henry Ford Museum i BayvievYacht Club.

Studenci mogli też zobaczyć z bliska pracę  kilku działów w siedzibie GM - Social Media i Onstar, a w fabryce GM Deroit-Hamtramck podpatrzeć produkcję samochodów m.in. Chevrolet Volt i Cadillac ELR.

W trakcie trwania konkursu studenci brali udział w panelach dyskusyjnych oraz  rozmowach kwalifikacyjnych nie tylko z GM, ale również z firmami, które kooperują z GM takimi jak Ryder, Delphi, Denso. Studenci mieli okazję do nawiązania wielu kontaktów nie tylko ze studentami z innych uczelni, ale również z osobami pracującymi w GM czy w innych zaprzyjaźnionych firmach.

Konkurs ten, jak podkreśla finalista Paweł Ryżanowski, to szansa na atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się branży motoryzacyjnej.  

Tegoroczni finaliści podnieśli poprzeczkę dla grupy, która weźmie udział w tym prestiżowym konkursie za rok. W listopadzie w MWSLiT rozpocznie się wewnętrzny konkurs, który ma wyłonić drużynę, która w 2016 r. pojedzie do Detroit.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie!!!

 


Współpracujemy z ...
Regulamin portalu | Kontakt | Copyright 2011 Pracatobie.pl