Strona główna
Uczelnie
Szkolenia
Wsparcie HR
Pierwszy dzień w nowej
pracy dzięki pracatobie.pl


Teraz Ty znajdź pracę w swojej branży,
na stanowisku lub w swoim mieścieZnajdź ofertę pracy
Znajdź ofertę pracy


Rynek pracy i biznes

Rozwój zawodowy i osobisty


Przepis na dobre CV według 24 ekspertów

Stworzenie idealnego CV jest nie lada sztuką. To co dla Kandydata może wydawać się nieistotną kwestią dla Pracodawcy może okazać się bardzo ważne. Często zapominamy o dopisaniu obowiązków w pełnionym wcześniej stanowisku pracy czy też wymienieniu swoich zainteresowań. Aby zapobiec tego typu błędom nasz Partner InterviewMe zebrał opinie 24 ekspertów z dziedziny HR.

Poniżej rady naszego eksperta - kierownika projektów rekrutacji i oceny - Pani Urszuli Hryszkiewicz

Idealne CV, to takie, które zawiera jak największą ilość konkretów i możliwych szczegółów. W ramach posiadanego doświadczenia zawodowego, najistotniejsze są: daty rozpoczęcia i zakończenia każdej pracy z dokładnością do pełnego miesiąca, nazwa Pracodawcy, pełna nazwa stanowiska pracy i to, czego najczęściej brakuje w CV: zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku.

Musimy pamiętać, że Pracownik Biurowy w firmie X może zajmować się zupełnie czym innym niż Pracownik Biurowy w firmie Y. Jeśli zatem posiadamy doświadczenie w wykonywaniu pewnych zadań – należy zawsze się tym pochwalić w CV. Te same szczegóły należy podać w kontekście wszystkich kolejnych części CV: Wykształcenie, Szkolenia, Informacje dodatkowe.

 

Aby zapoznać się z całym artykułem zapraszamy na stronę: Dobre CV według 24 ekspertów.

Zapraszamy do lektury


Współpracujemy z ...
Regulamin portalu | Kontakt | Copyright 2011 Pracatobie.pl