Strona główna
Uczelnie
Szkolenia
Wsparcie HR
Pierwszy dzień w nowej
pracy dzięki pracatobie.pl


Teraz Ty znajdź pracę w swojej branży,
na stanowisku lub w swoim mieścieZnajdź ofertę pracy
Znajdź ofertę pracy


Rynek pracy i biznes

Rozwój zawodowy i osobisty


Wybierz dobre studia - postaw na MWSLiT we Wrocławiu!

 

Decyzja o kontynuowaniu nauki to odpowiedni moment na refleksje nad swoim dalszym rozwojem. To również czas wyboru odpowiedniej Uczelni. Decyzja ta bowiem wpłynie nie tylko na rozwój Twojej kariery zawodowej, ale także na inne obszary Twojego życia. Jest wiele czynników, które sprawiają trudności w wyborze kierunku studiów. Między innymi wielką niewiadomą jest rynek pracy ze zmieniającym się zapotrzebowaniem na pracowników określonych zawodów.

Istnieją jednak zawody, które pomimo zmian gwarantują zatrudnienie.

Na takich kierunkach, gwarantujących najlepsza pracę, kształci istniejąca już 14 lat Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Uczelnia aktywnie dba
o wysoki poziom oraz jakość nauczania spełniające standardy europejskie. Według rankingu Perspektywy 2013 Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu jest najlepszą w Polsce specjalistyczną Uczelnią logistyczną. 95% studentów po ukończeniu studiów w MWSLiT znajduje zatrudnienie na specjalistycznych stanowiskach zarówno w międzynarodowych, jak i w krajowych przedsiębiorstwach z branży TRANSPORT, SPEDYCJA, LOGISTYKA. Zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży wciąż wzrasta.

Uczelnia stale analizuje potrzeby studentów, wychodząc im naprzeciw z wieloma inicjatywami, pozwalającymi zdobyć doświadczenie w znaczących na rynku firmach z branży TSL m.in. takich jak: CCC, Panalpina, FF Fracht, Rohlig Suus, Crusar, Leoni Kabel itp. MWSLiT jako jedyna Uczelnia na Dolnym Śląsku uruchomiła STUDIA DUALNE, których założeniem jest WYNAGRODZENIE za staż dla 30 najlepszych studentów, które w pełni pokryje wysokość czesnego. Staże rozpoczną się na II roku studiów i będą trwać przez cały okres nauki. Zajęcia akademickie odbywać się będą trzy dni w tygodniu, a praktyczne staże dwa dni. Studia dualne to możliwość odbycia praktyki już w trakcie trwania studiów i zdobycie tak cenionego przez pracodawcę doświadczenia.
 

Wybór Uczelni – kierunku kształcenia to kluczowy moment w życiu każdego człowieka.
Zadbaj rozsądnie o swoją przyszłość! Zapraszamy do MWSLiT we Wrocławiu!


Współpracujemy z ...
Regulamin portalu | Kontakt | Copyright 2011 Pracatobie.pl