Strona główna
Uczelnie
Szkolenia
Wsparcie HR
Pierwszy dzień w nowej
pracy dzięki pracatobie.pl


Teraz Ty znajdź pracę w swojej branży,
na stanowisku lub w swoim mieścieZnajdź ofertę pracy
Znajdź ofertę pracy


Rynek pracy i biznes

Rozwój zawodowy i osobisty


XXIV TARGI PRACY NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ

W dniach 18 – 19 marca br. Politechnikę Poznańską odwiedzą przedstawiciele ponad

120 firm. Przez dwa dni studenci i absolwenci poznańskiej uczelni technicznej będą mieli okazję porozmawiać z pracodawcami na temat: staży, praktyk czy przyszłej pracy. Otrzymają informację dotyczącą wymaganych kwalifikacji czy umiejętności jakie powinni posiadać na swoim wymarzonym stanowisku pracy.

 

Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej odbywają się co roku od 1996 r. Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko wśród wystawców i przedstawicieli firm, ale także wśród studentów i absolwentów. Pomagają w znalezieniu najlepszej oferty stażowej, umożliwiając w ten sposób podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

 

W tym roku podczas XXIV Targów Pracy na terenie Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej gościć będzie ponad 120 firm z różnych branż m. in. motoryzacyjnej, informatycznej, budowlanej, automatycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, FMCG oraz wielu innych. Dla zapoznania się z pełną ofertą Wystawców zapraszamy do odwiedzenia Targów 18 i 19 marca. Każdy odwiedzający na pewno znajdzie firmę z branży, która go interesuje. Jak co roku firmy prześcigają się w pomysłach, by ich stoiska były atrakcyjne dla odwiedzających.

 

Udział w Targach to okazja do zdobycia nowych kontaktów, które mogą być przydatne podczas poszukiwania obowiązkowych dla każdego studenta praktyk. Oczywiście wstęp na Targi w oba dni jest bezpłatny.

Zdecydowanie jest to wydarzenie, o którym będzie głośno jeszcze długo po jego zakończeniu, dlatego nie może Was tam zabraknąć. Wymarzone staże, praca czekają właśnie na Was. Koniecznie zabierzcie swoje CV i porozmawiajcie ze swoim przyszłym pracodawcą.

 

Organizatorem Targów jest Centrum Praktyk i Karier Studentów i Absolwentów Politechniki Poznańskiej. Do zobaczenia 18 i 19 marca w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Wszystkie dodatkowe informację znaleźć można na funpag’u CPiK: https://www.facebook.com/centrumpraktykikarier/

oraz na stronie internetowej: http://targipracy.put.poznan.pl/

 

XXIV Targi Pracy

Politechniki Poznańskiej

Centrum Wykładowe PP

ul. Piotrowo 2

13-14.03.2018

godz. 9.00-15.00

 


Współpracujemy z ...
Regulamin portalu | Kontakt | Copyright 2011 Pracatobie.pl